Marka Memo prezentuje NOWOŚĆ! Mammal Collection!

 

mammallogo-01

Mammal Collection swoją premierę miało 6 grudnia 2016. To trzy zupełnie nowe modele inspirowane postaciami zwierząt, „Zwierzaki” prezentują wyjątkowy design, zachowując właściwości profilaktyczne, dzięki którym obuwie Memo jest znane i cenione na całym świecie – opatentowana podeszwa profilaktyczna i obcas Thomasa.

Obuwie już cieszy się ogromnym zainteresowaniem i powoduje uśmiechy na twarzach dzieci.

 

 

ulotka-04ulotka-03`ulotka-05

Kobi Levi – Światowej klasy projektant, spod ręki którego wyszły szkice trzech wyjątkowych modeli Mammal Collection. W obuwiu Kobi Levi design na czerwonych dywanach do tej porypodziwiać można było Lady Gagę, Whoopi Goldberg, Fergie i wielu innych celebrytów. Magazyn Vogue Italia uznał Kobiego za geniusza i niezwykły talent twórczy.

Kobi zapytany o Mammal Collection: “Bardzo ucieszyłem się gdy marka MEMO skontaktowała się ze mną w celu zaprojektowania butów dla dzieci. Od razu mi się to spodobało. Kiedy tylko dowiedziałem się, że to obuwie profilaktyczne z cechami medycznymi, to jeszcze bardziej chciałem się w to zaangażować. Widziałem dzieciaki i ich reakcje podczas moich wystaw, jak zafascynowane były moimi wzorami , które rozpoznawały od razu. Dlatego uznałem to za szansę zrobienia czegoś właśnie dla nich. Inspiracje zawsze czerpię ze zwierząt, teraz i wtedy gdy byłem dzieckiem, zatem naturalnym wydało mi się zaprojektowanie sandałów inspirowanych ssakami. Fajny zwierzęcy akcent zintegrowany z linią sandała. Mam nadzieję, że moje buty spodobają się dzieciom i będą chciały je nosić z przyjemnością.


Mammal Collection to wyjątkowe obuwie, ale również od początku zaprojektowane opakowanie, poprawiający bezpieczeństwo dzieci na drodze gadżet do każdej pary oraz szczególna forma sprzedaży. Kangaroo, Koala i Bunny dostępne są jedynie w oficjalnym sklepie Memo i w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych, które na bieżąco uzupełniają stany magazynowe, tak aby posiadać pełną rozmiarówkę trzech modeli.

 

 

 

Pozostałe aktualności
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.