Masaż i relaksujące rozciąganie pleców – produkty, z którymi poczujesz ulgę
Masaż i relaksujące rozciąganie pleców – produkty, z którymi poczujesz ulgę

Cierpisz z powodu bólów okolicy szyjnej kręgosłupa i pleców? Pracujesz przy komputerze, przez co Twoje plecy oraz kark są spięte i sztywne? Rozwiązaniem, które pozwoli przynieść ulgę są innowacyjne produkty jak Neck Flexer oraz Back Stretching Support!

Masażer dla ulgi w bólach karku i kręgów szyjnych

Jedną z naszych propozycji, które bez wątpienia należą do wyjątkowo przyjemnych i skutecznych zarazem jest masażer Neck Flexer. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, doskonale dopasowuje się do naszego ciała, pozwalając na maksymalne rozluźnienie i delikatny masaż obolałych okolic szyi. Wykorzystując masę naszego ciała oraz krzywizny pleców, pozwala on cieszyć się wyraźnym złagodzeniem napięć w punktach spustowych, mięśniach szyi, ramion i górnej części pleców, a dodatkowo skutecznie rozluźnia. Za sprawą niewielkiej i poręcznej budowy zdaje egzamin w domu, jak również podczas pracy w biurze, wypadów na siłownię czy na wyjazdach. Masażer cudownie relaksuje okolice karku i ramion, łagodzi stres i pomaga poczuć się wypoczętym. Bóle głowy, karku, wynikające z nieprawidłowej postawy, migreny itp. można z jego pomocą efektywnie minimalizować. Stosowany regularnie, wpływa korzystnie na wzmocnienie kręgosłupa i poprawę postawy ciała.

Rozciąganie pleców dla maksymalnej ulgi

Jeżeli szukasz skutecznego wsparcia w bólach pleców produktem, który przyniesie ulgę będzie Back Stretching Support. Dzięki wielopoziomowemu działaniu, pozwala on zrelaksować i rozciągnąć napięte mięśnie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, łagodząc objawy bólowe tych okolic wynikające z nadmiernego napięcia mięśni, ale i nadmiernego zgięcia i nieprawidłowego ułożenia kręgosłupa. Dzięki prostej konstrukcji przyrząd pozwala skutecznie wesprzeć kręgosłup każdego dnia. Jego zalety potwierdzają opinie lekarzy, kręgarzy, a także osób profesjonalnie uprawiających sporty. Stosując go regularnie można stopniowo zwiększać zakres ruchów oraz elastyczność, łagodzić bóle pleców, a przy tym wpłynąć na poprawę całej postawy. To prosty sposób na bezpieczny, łatwy, przyjemny i niedrogi zarazem relaks i cudowny masaż pleców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl