Modele inspirowane postaciami zwierząt, „Zwierzaki” prezentują wyjątkowy design, zachowując właściwości profilaktyczne, dzięki którym obuwie Memo jest znane i cenione na całym świecie – podeszwa profilaktyczna, obcas Thomasa.

Kobi zapytany o Mammal Collection: “Bardzo ucieszyłem się gdy marka MEMO skontaktowała się ze mną w celu zaprojektowania butów dla dzieci. Od razu mi się to spodobało. Kiedy tylko dowiedziałem się, że to obuwie profilaktyczne z cechami medycznymi, to jeszcze bardziej chciałem się w to zaangażować. Widziałem dzieciaki i ich reakcje podczas moich wystaw, jak zafascynowane były moimi wzorami , które rozpoznawały od razu. Dlatego uznałem to za szansę zrobienia czegoś właśnie dla nich. Inspiracje zawsze czerpię ze zwierząt, teraz i wtedy gdy byłem dzieckiem, zatem naturalnym wydało mi się zaprojektowanie sandałów inspirowanych ssakami. Fajny zwierzęcy akcent zintegrowany z linią sandała. Mam nadzieję, że moje buty spodobają się dzieciom i będą chciały je nosić z przyjemnością.”

Kobi Levi – Światowej klasy projektant, spod ręki którego wyszły szkice trzech wyjątkowych modeli Mammal Collection. W obuwiu Kobi Levi design na czerwonych dywanach do tej pory podziwiać można było Lady Gagę, Whoopi Goldberg, Fergie i wielu innych celebrytów. Magazyn Vogue Italia uznał Kobiego za geniusza i niezwykły talent twórczy. Kobi Levi zapoczątkował kolekcję projektując dla Memo pierwsze modele.

Mammal Collection to wyjątkowe obuwie profilaktyczne dla dzieci, które jest nie tylko zdrowe, ale niezwykle atrakcyjne wizualnie. Obuwie z tej serii posiada podeszwę diagnostyczną Memo i jest przystosowane do wkładki ortopedycznej Memo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl