Biedronka i Kot, czyli nowości w kolekcji sandałków Mammal

Biedronka i Kot, czyli nowości w kolekcji sandałków Mammal

Kolekcja Mammal to jedna z Waszych ulubionych propozycji Memo. Inspirowana postaciami zwierząt, urzeka zarówno najmłodszych jak i ich Rodziców. Połączenie niebywale wygodnych i profilaktycznych bucików z uroczym wzornictwem, czyni poszczególne modele wyjątkowymi. Tym razem rodzinę Mammal – Kangura (Kangaroo) i Koalę (Koala), dopełnią nowe sandałki Biedronka (Ladybird) i Kot (Cat), które urzekają designem i przyjazną dzieciom kolorystyką.

Kilka słów o kolekcji Mammal

Cała seria sandałków Mammal swój początek ma w projekcie Kobi Levi’ego, światowej klasy projektanta, który został zaproszony do współpracy z Memo. Połączenie urzekającego wzornictwa kreowanego przez artystę stało się początkiem nowej kolekcji Mammal Kangaroo, Mammal Koala i Mammal Bunny.

Nowości Mammal

Motywy zaczerpnięte ze zwierzęcego świata to niewątpliwie idealny pomysł na kreacje dziecięcych butów. Są bardzo radosne i kolorowe, przez co uwielbiane przez najmłodszych. Ich liczne walory postanowiliśmy kontynuować w kolejnych modelach, które pozwolą naszym Małym Klientom cieszyć się większym wyborem butów inspirowanych zwierzęcym światem. Zapoczątkowana przez Levi’ego kolekcja, zyskała dalszy rozwój. Tym razem już w naszej pracowni stworzyliśmy dwa nowe modele. Kolekcję uzupełniliśmy o sandałki Mammal Ladybird z uroczą biedronką oraz Mammal Cat z wesołym kotem. Cieszące się niezwykle dużym zainteresowaniem buty Memo z kolekcji Mammal, rozbudowaliśmy o kolejne 3 rozmiary, dając tym samym możliwość użytkowania szerszemu gronu Milusińskich.

Podobnie jak pierwsze modele, nowe sandałki również wyposażyliśmy w naszą podeszwę diagnostyczną Memo oraz obcas Thomasa dla wsparcia dziecięcych stóp. Są one również przystosowane do wkładek ortopedycznych Memo, dla uzyskania maksymalnie prozdrowotnych i profilaktycznych walorów obuwia. Jesteśmy niezwykle dumni z kolejnych nowości, dlatego mamy nadzieję, że naszych nowych bohaterów – kotka i biedronkę, pokochacie tak jak australijskie zwierzaki!

Modele Mammal Ladybird i Mammal Cat już wkrótce pojawią się w naszym sklepie, obecnie dostępne są u naszych renomowanych kontrahentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl