Kupujemy zdrowe buty dla dzieci w sklepie Memo

Kupujemy zdrowe buty dla dzieci w sklepie Memo

Zakup zdrowych butów jest rzeczą niezwykle ważną, szczególnie gdy chodzi o intensywnie rozwijającą się stopę dziecka. Wybór kroju, kolorystyki czy też elementów estetycznych bucika to kwestia gustu lub przeznaczenia obuwia. Jak jednak prawidłowo dobrać buty dla najmłodszych w sklepie Memo, aby ich rozmiar był idealny, a obuwie mogło spełnić swoją rolę najlepiej jak to możliwe? Poniżej kilka wskazówek.

Jak ustalić rozmiar i wysokość obuwia Memo idealnie dopasowane do stopy naszej pociechy?

Zakupy przez Internet bywają kłopotliwe, w końcu niełatwo jest na oko dobrać idealny wariant rozmiaru obuwia, który będzie tym najbardziej odpowiednim. Aby ułatwić dobór bucików  butów Memo przedstawiamy naszym Klientom szczegółową instrukcję pomiaru i doboru obuwia dla najmłodszych (tutaj), która pomoże precyzyjnie wymierzyć stopę i wybrać idealny rozmiar dopasowany do potrzeb dziecka. Kluczowe jest tutaj dokładne wykonanie obrysu małej stopy, poprawne wymierzenie jej długości, wzięcie pod uwagę dopuszczalnego zapasu oraz dopasowanie wyników pomiarów do rozmiarów znajdujących się w tabelach. W temacie wysokości cholewki warto pamiętać, że niski, but co do zasady, jest bardzo zdrowym wyborem dla zdrowych stóp. Warto jednak mieć na uwadze, że noszenie wyższej cholewki, może poszerzyć działanie profilaktyczne obuwia, a co za tym idzie wesprzeć rozwój stopy dziecka na dodatkowych płaszczyznach. W ofercie Memo kierując się różnorodnymi potrzebami i wymaganiami małych stóp, oferujemy aż trzy warianty wysokości cholewek. Dokonując wyboru wśród naszych propozycji znaleźć można zatem modele zdrowego obuwia dla dzieci, które w pełni odpowiedzą na oczekiwania i preferencje użytkowników.

Jak wygodnie przymierzyć buty Memo?

Dokonując zakupów w sklepie internetowym nie sposób przymierzyć buty z naszej kolekcji, jednak posiadamy sporą sieć sklepów partnerskich, w których z powodzeniem można wybrać obuwie Memo i dopasować rozmiar w tradycyjny sposób. Pamiętać jednak należy, że w razie braku wybranego modelu w sklepie stacjonarnym, dopasowanie rozmiaru możliwe jest poprzez przymierzenie innego bucika z kolekcji Memo. Dla przykładu seria Urban powstaje na tym samym kopycie (ta kolekcja ma inną podeszwę i różni się o 1 rozmiar!!)  stąd po przymiarkach na innym wariancie obuwia z kolekcji, można zamówić upatrzony model w idealnym rozmiarze w sklepie online. Obuwie dostępne w naszej ofercie pogrupowaliśmy w tabelach, dlatego np. mierząc trzewik z podeszwą diagnostyczną można odnieść jego rozmiar do sandałków. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl