Mata do masażu stóp, czyli prosty sposób od Qmed na relaks i zdrowie

Mata do masażu stóp, czyli prosty sposób od Qmed na relaks i zdrowie

Stopy to często zaniedbywana część naszego ciała, a szkoda, bowiem stanowią one podstawę, dzięki której możemy sprawnie funkcjonować każdego dnia. Mata do masażu Qmed to odpowiedź na potrzeby naszych kończyn dolnych, które dzięki subtelnemu uciskowi, masażowi i gimnastyce korekcyjnej, zyskają rewelacyjne odprężenie, cudownie przenosząc je na całe ciało.

Qmed Foot Massage Mat – Mata do masażu stóp i jej zalety

Codzienny stres i zmęczenie psychiczne sprawiają, że każdy z nas czuje się ociężale, niekomfortowo i ma obniżone samopoczucie. Mata do masażu stóp stać się może swego rodzaju remedium, bowiem poprzez stymulację stopy, cudownie wpłynie ona na krążenie krwi, poprawi metabolizm, załagodzi nerwobóle i zmęczenie mięśni. To rozwiązanie idealne dla osób, które pragną odczuć ulgę i pełne odprężenie.

Jej prosta i jednocześnie niebywale atrakcyjna forma zapewnia poczucie komfortu niczym spacer po kamykach, delikatnie kłujących szyszkach czy patykach. Imitując naturalne podłoże pozwala nam poczuć się przyjemnie i komfortowo. Dzięki wykorzystaniu różnych wypustek, mata do masażu stóp pobudza i wywołuje odruchowe skurcze obronne mięśni krótkich naszych stóp, skutecznie wzmacniając je i korygując nieprawidłowości. Mata Qmed jest także świetnym wsparciem gimnastyki korekcyjnej, która utrwala prawidłowe wysklepienie podłużne i poprzeczne stóp, a także koryguje koślawość pięt.

Wybierając matę Qmed można zadbać kompleksowo o profilaktykę wad czynnościowych kończyn dolnych i rewelacyjnie relaksować stopy oraz okolice łydek. Cały zabieg masażu nie wymaga specjalnego wysiłku, a już kilka minut ćwiczeń dziennie pozwala zadbać o dobrą kondycję nóg, ale i o nasze ogólne dobre samopoczucie.

Mata może okazać się szczególnie cennym nabytkiem dla osób z dolegliwością zimnych dłoni i stóp, cierpiących z powodu zwyrodnień kręgosłupa, potrzebujących relaksu po ciężkim dniu, bądź wymagających odprężenia i redukcji zmęczenia. To opcja doskonała również dla dzieci, które z jej pomocą mogą zyskać wsparcie w profilaktyce płaskostopia i koślawości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl