Postanowienie noworoczne – więcej ruchu!

Postanowienie noworoczne – więcej ruchu!

Nowy rok to dla wielu osób nowe postanowienia, które planujemy wprowadzić w życie z dniem 1 stycznia. Większość z nas stawia sobie jedno ważne wyzwanie, mianowicie – chce wpleść w codzienne rytuały więcej ruchu. Postanowienie piękne, ale niestety tylko garstka z ochotników trwa w nim długo. A może być tak dać sobie coś na zachętę? Mały gadżet, który sprawi, że aktywność będzie bardziej atrakcyjna i pociągająca? W ofercie Qmed genialnie zda tutaj egzamin zestaw taśm do ćwiczeń, których kolorystyka i szeroka gama zastosowań z pewnością podniesie morale!

Dlaczego warto postawić na ćwiczenia z taśmami?

Zestaw taśm Resistance Loop Band Set to rewelacyjny sposób na rozpoczęcie przygody z treningami. Jak wiadomo na początku nie jest łatwo, a zbyt forsowne i trudne technicznie ćwiczenia mogą szybko zniechęcić adeptów aktywności. Ciężko tak z dnia na dzień przekonać kanapowca z 10 letnim stażem do ruchu, dlatego zestaw taśm do prostych i relaksujących ćwiczeń, będzie idealną alternatywą na start.

Taśmy Qmed to prosty zestaw do ćwiczeń w domu i na siłowni, a jego zadaniem jest wsparcie w efektywnym rozciąganiu i wzmacnianiu wszystkich grup mięśni górnych i dolnych. Cały set skomponowany z pięciu taśm o różnym poziomie oporu, pozwala wykonać wszechstronne treningi funkcjonalne, jak również ćwiczenia oporowe. Będzie świetnym uzupełnieniem np. treningów pilates czy TRX. Dzięki taśmom ćwiczymy powoli i efektywnie, a wiele możliwości ich wykorzystania, pozwala na przeprowadzenie kompleksowych treningów całego ciała. Wykorzystanie ich sprawia, że możliwe staje się zwiększenie ruchomości stawów, poprawa kondycji ogólnej, ale i zwiększenie siły mięśni. Korzystając z taśm można również wspomóc rehabilitację.

Postanowienia noworoczne nie muszą być jedynie słowami. Dzięki wsparciu aktywności w postaci taśm, jak również innych sprzętów do ćwiczeń jak wałki rehabilitacyjne czy poduszki sensoryczne, każdy z większą determinacja przystąpi do działania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl