Walentynkowy trening we dwoje? Dlaczego warto postawić na wspólną aktywność

Walentynkowy trening we dwoje? Dlaczego warto postawić na wspólną aktywność

Walentynki to szczególny dzień w roku, w którym wszyscy pragniemy cieszyć się czasem spędzonym w ukochaną osobą. W dobie pandemii będziemy go świętować zapewne inaczej niż zwykle, dlatego warto zastanowić się nad tym jak pozytywnie zaskoczyć drugą połówkę, aby romantyczne chwile były wyjątkowe. A może warto ten czas przeznaczyć na wspólną aktywność w postaci treningu we dwoje? Być może stanie się ona nową pasją, która przyniesie zaskakująco pozytywne rezultaty nie tylko w ten jeden dzień w roku?

Dlaczego warto ćwiczyć razem?

Wspólne treningi mają naprawdę wiele zalet! Każdy z nas może wynieść z nich mnóstwo korzyści dla siebie, a wśród nich wymienić można ot chociażby to, że podczas ćwiczeń mamy szansę efektywnie wzmocnić ciało, modelować sylwetkę, rzeźbić mięśnie i dbać o zdrowie. To wszystko w połączeniu z towarzystwem drugiej połówki, które działa na nas motywująco, pozwala utrzymać formę i cieszyć się lepszym samopoczuciem każdego dnia. Treningi we dwoje to koniec z wymówkami, a wspólnie spędzony czas i świetna zabawa to bez wątpienia rewelacyjny sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Wzajemne wsparcie i próbowanie wspólnie nowych wyzwań pozwala umocnić relację, a treningi dzięki towarzystwu będą bardziej ciekawe i urozmaicone.

Jak zacząć treningi we dwoje?

Walentynki to świetny moment na nową i ciekawą zarazem formę aktywności w domowym zaciszu. Świetnym początkiem wspólnej sportowej przygody będzie trening sensoryczny, w którym doskonale zda egzamin Balance Disc – poduszka sensoryczna o dwóch rodzajach powierzchni. Dzięki wykorzystaniu produktu Qmed możliwe jest przeprowadzenie wyjątkowo relaksującego i wzmacniającego całe ciało treningu równoważnego, koordynacyjnego i korekcyjnego. Jest to alternatywa nie tylko dla osób po urazach, ale dla każdego kto pragnie zadbać o zdrowie. Podczas aktywności z poduszką sensoryczną można cudownie usprawnić funkcjonowanie ciała, zyskać ulgę w bólu pleców spowodowanym siedzącym trybem pracy, a przy tym rewelacyjnie poprawić koordynację i pracę układu nerwowego. Poprzez specjalną formę poduszek sensorycznych w kilku wariantach kolorystycznych możliwe jest także aktywowanie mięśni gładkich, wspomagających stabilizację kręgosłupa i stawów. To dla wielu z nas niezwykła ulga w wielu dolegliwościach i relaks. Wspólny statyczny trening sensoryczny z pomocą Balance Disc to okazja do poznania nowej formy ćwiczeń, a przy tym miło i naprawdę produktywnie spędzony czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl