Qmed Masażer do twarzy 3D

Cena: 48,00 zł 48.00
ilość szt.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.71627
Kolekcja: Qmed Active
Kod produktu: DRQM6J

Opis

Qmed Masażer do twarzy 3D 

 • Zaawansowana walka ze zmarszczkami
 • Lepsza elastyczność i jędrność skóry
 • Efekt spa w domowym zaciszu

Qmed Masażer do twarzy 3D stworzony został z myślą o najlepszych tradycyjnych praktykach dotyku, w połączeniu z nowoczesną inżynierią i sztuką projektowania pięknych przedmiotów.

Historia masażu twarzy rozpoczęła się w starożytności, kiedy kosmetyka, czyli sztuka upiększania zajmowała ważne miejsce w medycynie, a często dostępna była jedynie dla rodziny panującej i najbardziej szlachetnych, bogatych obywateli. Słynna z urody Kleopatra po codziennej kąpieli była masowana i namaszczana wonnymi olejkami. W tradycji japońskiej natomiast piękno jest oznaką stanu zdrowia, rozumianego jako harmonia pomiędzy strefą fizyczną, psychiczną i duchową. Celem masażu jest pomoc w utrzymaniu tej harmonii i zachowaniu naturalnego piękna. Diamentowy szlif głowic oraz ich ułożenie w kształt litery V, przy kącie rozstawu 70°, idealnie dopasowuje produkt do linii ciała i pozwala na masaż porównywalny z wykonywanym w spa.

Masażer do twarzy 3D polecany jest do konturowania twarzy, zarysowania kości policzkowych, zmniejszenia opuchlizny i cieni pod oczami, poprawy owalu twarzy, ujędrnienia skóry szyi i dekoltu. Pozytywne efekty zaobserwujesz przy 10 minutowym codziennym masażu przy użyciu ulubionego olejku lub serum albo stosując urządzenie na maskę w płachcie, zwiększając wchłanianie dobroczynnych składników. Wodoodporna konstrukcja masażera pozwala na wykonanie masażu podczas relaksującej kąpieli.

Ważne! Chociaż metal nie ma właściwości sprzyjających rozwojowi bakterii, pamiętaj, aby masaż wykonywać zawsze czystym urządzeniem i zdezynfekować je po użyciu. Nie używaj siły, gdyż wystarczą delikatne ruchy a dociskanie masażera do ciała nie zwiększy rezultatów. Masaż wykonuj od środka twarzy do zewnątrz, powtarzając każdy ruch kilkakrotnie. Nie używaj produktu w przypadku problemów skórnych, przerwania ciągłości skóry lub uczulenia na metal.

Urządzenie może być używane do celów profesjonalnych lub do użytku domowego. Urządzenie nie generuje uciążliwego hałasu, co jest szczególnie ważne przy uzyskaniu stanu relaksu. Niewyłączone urządzenie będzie kontynuowało pracę aż do wyczerpania baterii.

UWAGA: Zawsze przestrzegaj podstawowych środków ostrożności według informacji podanych poniżej, dotyczących bezpieczeństwa podczas korzystania z wyrobu. Przeczytaj dokładnie całą instrukcję przed rozpoczęciem użytkowania. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecane jest właściwe użycie tego urządzenia. Niewłaściwe użytkowanie produktu może spowodować obrażenia lub komplikacje zdrowotne. Zachowaj tę instrukcję obsługi do wykorzystania w przyszłości. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji produktu bez uprzedniego powiadomienia.

Ostrzeżenia:

 1. Nigdy nie upuszczaj produktu. Uderzenie lub upadek może spowodować jego uszkodzenie.
 2. Nie używaj urządzenia w sposób niezgodny z instrukcją.
 3. Dokładnie sprawdź wcześniej swoje urządzenie przed każdym użyciem.
 4. Nie wprowadzaj żadnych własnych modyfikacji do urządzenia.
 5. Po użyciu i czyszczeniu masażeru wytrzyj powierzchnię miękką ściereczką. Należy upewnić się, że produkt wysechł przed schowaniem go z powrotem do opakowania. Nie wolno stosować: rozpuszczalników, środków do czyszczenia WC, ostrych szczotek i twardych przedmiotów oraz żrących środków czyszczących. Nie próbuj czyścić powierzchni wewnętrznych masażera. Demontaż urządzenia do czyszczenia jego wnętrza może spowodować awarię urządzenia.
 6. Składowanie urządzenia w pomieszczeniach o bardzo wysokiej wilgotności (łaźnie, pralnie itp.), lub na wolnym powietrzu, w połączeniu z brakiem higieny spowoduje szybką utratę parametrów użytkowych i estetycznych produktu.
 7. Niedopuszczalne jest użytkowanie produktu, jeżeli zostały stwierdzone jakiekolwiek widoczne lub wyczuwalne uszkodzenia, albo stopień zużycia się urządzenia wskazuje na potencjalne ryzyko wystąpienia wypadku.
 8. Nie pozwalaj używać produktu dzieciom i osobom, które nie są w stanie poradzić sobie z obsługą sprzętu.
 9. Nie używaj produktu do innego celu niż masaż, może to skutkować wypadkiem bądź uszkodzeniem ciała.
 10. Trzymaj produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Konserwacja:

 1. Przed czyszczeniem, upewnij się, że urządzenie jest odłączone od źródła napięcia.
 2. Wytrzyj powierzchnię urządzenia lekko wilgotnym ręcznikiem i osusz miękką ściereczką. Należy upewnić się, że części masażera wyschły przed schowaniem z powrotem do opakowania. Nie wolno stosować: rozpuszczalników, środków do czyszczenia WC, ostrych szczotek i twardych przedmiotów oraz żrących środków czyszczących. Nie próbuj czyścić powierzchni wewnętrznych masażera. Demontaż urządzenia do czyszczenia jego wnętrza może spowodować awarię urządzenia.
 3. Przechowując lub podróżując przez dłuższy czas, umieść urządzenie w oryginalnej obudowie.
 4. Dla zachowania parametrów użytkowych masażera niezmiernie ważne jest utrzymanie wszelkich jego elementów w czystości.
 5. Składowanie masażera w pomieszczeniach o bardzo wysokiej wilgotności (łaźnie, pralnie itp.), lub na wolnym powietrzu, w połączeniu z brakiem higieny spowoduje szybką utratę parametrów użytkowych i estetycznych masażera.
 6. Niedopuszczalne jest użytkowanie masażera, jeżeli zostały stwierdzone jakiekolwiek widoczne lub wyczuwalne uszkodzenia, albo stopień zużycia się części masażera wskazuje na potencjalne ryzyko wystąpienia wypadku. Wszelkie naprawy należy powierzyć wykwalifikowanemu personelowi, a w okresie gwarancji tylko serwisowi wytwórcy.
 7. Temperatura przechowywania masażera powinna być wyższa niż 0℃, a wilgotność względna ≤60%.

Specyfika produktu: 

Rozmiar: 15,2x5,8x1,6 cm

Waga: 77 g

Częstotliwość wibracji: 6000/min

Skład: stop aluminium, stop cynku, ABS

Zasilanie: 1 Bateria AA (nie dołączona)

Kolory: srebrny, różowy

Temperatura użytkowania: 0-40°C

Zastrzeżenia prawne:

Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed użyciem tego sprzętu, używaj go prawidłowo zgodnie z instrukcją. MDH Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty klienta spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem tego sprzętu.

Produkt jest zgodny z wymogami norm na temat urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nie należy go usuwać z innymi odpadami pochodzącymi z gospodarstw domowych. Użytkownik jest odpowiedzialny za przekazanie urządzenia po zakończeniu okresu eksploatacji do odpowiednich punktów zbiórki, pod karą sankcji przewidzianych przez przepisy obowiązujące w materii usuwania odpadów. Dokładniejsze informacje na temat dostępnych systemów zbiórki można uzyskać zwracając się do miejscowego centrum usuwania odpadów.

Produkt spełnia normy:
EN 55014-1: 2017+A11: 2020

EN 55014-2: 2015

Opakowanie zawiera 1 produkt zasilany baterią AA., która nie jest dołączona.

Producent:

mdh Sp. z o.o.
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź
tel. +48 42 674 83 33
e-mail: port@meyragroup.com

Ten produkt nie jest wyrobem medycznym.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl