Qmed Mini masażer tkanek głębokich

Cena: 310,00 zł 310.00
ilość szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.49464
Kolekcja: Qmed Active
Kod produktu: DRQM6G2CDXXXP

Opis

 1. Szybka ulga w bólu zmęczonych mięśni
 2. Intuicyjny sposób użytkowania
 3. Aż 12 programów masażu
 4. Wygoda w domu i podczas podróży

Jeden z najlepszych nowoczesnych sposobów na poprawę funkcjonowania mięśni, zarówno wymagających regeneracji po treningu, jak również spiętych stresem, to masaż za pomocą pistoletu, który wytwarza bodźce mechaniczne w postaci drgań przenoszących się na tkanki. Zalety Mini masażera tkanek głębokich docenią aktywni sportowcy po intensywnym wysiłku fizycznym, lecz także osoby spędzające wiele godzin w siedzącej pozycji lub odczuwające ból pleców. Jest pomocnym narzędziem pracy fizjoterapeuty czy trenera personalnego.

Kilkustopniowa regulacja prędkości oraz 4 końcówki o odmiennych kształtach pozwalają na wykorzystanie urządzenia do masażu niemal każdej partii ciała.

Kompaktowy kształt i intuicyjność użytkowania produktu sprawia, że bardzo prosto jest wykonać samodzielny masaż w domu. Bezsprzecznym walorem Mini masażera tkanek głębokich jest także oszczędność czasu w stosunku do tradycyjnego rolowania ciała po wysiłku. Pistolet jest bardzo wygodny do przenoszenia i idealnie zmieści się w walizce podróżnej lub torbie sportowej w drodze na trening.

Skład zestawu:

 • Masażer
 • 4 końcówki
 • Kabel USB

Po rozpakowaniu opakowania należy sprawdzić, czy zawiera ono wszystkie części zgodnie z wykazem elementów zamieszczonym powyżej. Należy upewnić się, że wszystkie elementy nie posiadają widocznych uszkodzeń mechanicznych. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z wytwórcą. Nie należy korzystać z urządzenia, dopóki wszystkie elementy nie zostaną właściwie połączone. Nie wolno dokonywać samodzielnych prób napraw baterii. Urządzenie może być używane do celów profesjonalnych lub do użytku domowego. Urządzenie nie generuje uciążliwego hałasu, co jest szczególnie ważne przy uzyskaniu stanu relaksu.

Sposób użycia:

Aby włączyć lub wyłączyć masażer, przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk znajdujący się na spodzie urządzenia. Uruchomiony masażer włączy się w Trybie 01. Naciskanie przycisku po raz kolejny, podnosi prędkość masażera do kolejnego trybu.

Tryb 01 (żółty kolor podświetlenia) – podstawowy tryb masażu

Tryb 02 (zielony kolor podświetlenia) – średni tryb masażu

Tryb 03 (fioletowy kolor podświetlenia) – najszybszy tryb masażu

Tryb 04 (biały kolor podświetlenia) – tryb inteligentny: szybkość pracy masażera zależy od siły nacisku urządzenia na ciało

Rozpocznij masaż z najniższą prędkością masażu. Gdy mięśnie zaaklimatyzują się do stymulacji, możesz zwiększyć prędkość. Przesuwaj masażer powolnym ruchem, wzdłuż włókien mięśniowych. Jeśli odczuwasz nadmierny dyskomfort, należy zmniejszyć nacisk i prędkość w masowanym obszarze.

Używaj produktu w przypadku:

 • bólu i skurczu spowodowanego stłuczeniem mięśni
 • potrzeby wspomagania wchłaniania obrzęku w opuchniętym obszarze
 • potrzeby rozluźnienia pogrubionej tkanki łącznej i powięzi
 • akumulacji kwasu mlekowego w mięśniach
 • zmęczenia mięśni

 Aż 4 głowice masujące:

Końcówka do pracy na małych i dużych grupach mięśniowych. Zapewnia bardzo dobry kontakt z ciałem pozwalając na dotarcie do głębiej położonych tkanek. Przydatna również w pracy na mocniej napiętych partiach mięśniowych, takich jak mięsień czworogłowy uda czy mięsień piersiowy większy. 

Końcówka przeznaczona jest do masażu wybranych punktów na ciele i stymulacji punktów spustowych (zgrubień na tkance mięśniowej powodujących ból). Jest najbardziej precyzyjną ze wszystkich końcówek i dokładnie dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych.

 Końcówka przeznaczona jest do masażu wszystkich części ciała, z szczególnym wskazaniem na największe partie mięśniowe. Jest to najbardziej uniwersalna i bezpieczna głowica, wykonana z trwałej pianki nie ulegającej odkształceniom. 

 Końcówka wykonana z twardego tworzywa jest przeznaczona do masażu mięśni wzdłuż kręgosłupa oraz do pracy na mięśniach wąskich i długich (np. prostownik grzbietu, czworoboczny grzbietu, mięśnie brzuchate łydki). Sprawdza się również w terapii tkanek w okolicy ścięgna Achillesa, gdzie umożliwia pracę na tkance omijając ścięgno. Zaokrąglone zakończenia końcówki sprawiają, że końcówka płynnie przesuwa się po ciele i dokładnie dociera do tych grup mięśniowych.

Specyfikacja:

 • Moc silnika: 15W
 • Moc znamionowa: 7,4 V
 • Wbudowana bateria litowo-jonowa
 • Pojemność baterii: 2000 mAh
 • Prędkość: 1600-3000 rpm
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Czas pracy urządzenia: 2 godziny
 • Sposób ładowania: Kabel USB Typ C
 • Natężenie dźwięku: mniej niż 50 dB
 • Wymiary: 150x110x43 mm
 • Skład: ABS, tworzywo sztuczne
 • Waga: 300g

Nie używaj produktu bez zgody i konsultacji lekarza w przypadku:

ciąży, cukrzycy i jej powikłań, neuropatii lub uszkodzenia siatkówki, rozrusznika serca, niedawno przebytego zabiegu chirurgicznego, migreny, wypadnięcia dysku lub zapalenia kręgosłupa, wkładki domacicznej, chorób nowotworowych, świeżej kontuzji, tętniaków, krwawień, stosowania leków rozrzedzających krew, do masażu obszarów wrażliwych: głowy, twarzy, kości kręgosłupa. Nie stosować u użytkowników z zaburzeniami czucia oraz osób ze zmianami skórnymi typu owrzodzenia, pęcherze, otarcia itp. Skonsultuj korzystanie z masażera z lekarzem w razie jakiejkolwiek poważnej choroby jaką przechodzisz.

UWAGA: Zawsze przestrzegaj podstawowych środków ostrożności według informacji podanych poniżej, dotyczących bezpieczeństwa podczas korzystania z wyrobu. Przeczytaj dokładnie całą instrukcję przed rozpoczęciem użytkowania. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecane jest właściwe użycie tego urządzenia. Niewłaściwe użytkowanie masażera może spowodować obrażenia lub komplikacje zdrowotne. Zachowaj tę instrukcję obsługi do wykorzystania w przyszłości. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji produktu bez uprzedniego powiadomienia.

Ładowanie baterii:

Pełne naładowanie rozładowanej baterii trwa 3 godziny. Czas pracy baterii jest związany z wysokością wybranego trybu masażu. Podczas ładowania baterii włącza się podświetlenie ze zmiana kolorów, sygnalizujące poziom naładowania. Ze względów bezpieczeństwa nigdy nie należy włączać urządzenia podczas ładowania baterii. Nie ładować baterii w wilgotnej atmosferze. Nie odłączać kabla USB ze źródła zasilania zbyt gwałtownie. Nie włączać ani nie odłączać kabla ze źródła napięcia mokrymi rękoma.

Bezpieczeństwo użytkowania:

Aby zmniejszyć ryzyko porażenia prądem, pożaru i obrażeń ciała, masażer należy używać zgodnie z poniższymi zaleceniami.

 1. Dozwolony tylko dla osób dorosłych.
 2. Urządzenie należy delikatnie przyciskać i przesuwać po skórze. Czas masażu tej samej części ciała nie może przekraczać 60s.
 3. Sprzęt nie powinien być użytkowany w sąsiedztwie wody ani używany na wilgotne ciało. Nie należy używać masażera, który wpadł do wody.
 4. Używaj wysokich trybów pracy urządzenia oraz silniejszego nacisku tylko na miękkich częściach ciała, bez powodowania dużego nacisku na głowę i wszelkie części kostne ciała. Częste stosowanie wysokich trybów pracy urządzenia oraz duży nacisk na skórę w jednej części ciała może spowodować otarcia.
 5. W zależności od potrzeb różnych części ciała, należy wybrać odpowiednią głowicę masującą.
 6. Nigdy nie upuszczaj masażera. Uderzenie lub upadek może spowodować uszkodzenie produktu.
 7. Utrzymuj urządzenie wolne od kłaczków, włosów i kurzu. Nie wkładaj metalowych obiektów ani łatwopalnych materiałów do urządzenia. Może to skutkować porażeniem prądem, zwarciem czy zapaleniem.
 8. Nie używaj urządzenia w sposób niezgodny z instrukcją.
 9. Do ładowania używaj tylko oryginalnego kabla USB z zestawu.
 10. Dokładnie sprawdź wcześniej swoje urządzenie przed każdym użyciem, czy nie ma uszkodzeń.
 11. Nie wprowadzaj żadnych własnych modyfikacji do urządzenia.
 12. Nie uruchamiaj urządzenia i nie pozostawiaj go bez nadzoru podczas ładowania.
 13. Nie pozostawiaj masażera w bezpośrednim pobliżu otwartego źródła ognia i źródeł ciepła.
 14. Nigdy nie zakrywaj masażera podczas jego pracy.

Konserwacja:

 1. Przed czyszczeniem, upewnij się, że urządzenie jest odłączone od źródła napięcia.
 2. Wytrzyj powierzchnię urządzenia lekko wilgotnym ręcznikiem i osusz miękką ściereczką. Głowicę kulistą przetrzyj wilgotną, miękką tkaniną. Należy upewnić się, że części masażera wyschły przed schowaniem z powrotem do opakowania. Nie wolno stosować: rozpuszczalników, środków do czyszczenia WC, ostrych szczotek i twardych przedmiotów oraz żrących środków czyszczących. Nie próbuj czyścić powierzchni wewnętrznych masażera. Demontaż urządzenia do czyszczenia jego wnętrza może spowodować awarię urządzenia.
 3. Przechowując lub podróżując przez dłuższy czas, umieść urządzenie w oryginalnej obudowie.
 4. Dla zachowania parametrów użytkowych masażera niezmiernie ważne jest utrzymanie wszelkich jego elementów w czystości.
 5. Składowanie masażera w pomieszczeniach o bardzo wysokiej wilgotności (łaźnie, pralnie itp.), lub na wolnym powietrzu, w połączeniu z brakiem higieny spowoduje szybką utratę parametrów użytkowych i estetycznych masażera.
 6. Niedopuszczalne jest użytkowanie masażera, jeżeli zostały stwierdzone jakiekolwiek widoczne lub wyczuwalne uszkodzenia, albo stopień zużycia się części masażera wskazuje na potencjalne ryzyko wystąpienia wypadku. Wszelkie naprawy należy powierzyć wykwalifikowanemu personelowi, a w okresie gwarancji tylko serwisowi wytwórcy.
 7. Temperatura przechowywania masażera powinna być wyższa niż 0℃, a wilgotność względna ≤60%.

Ostrzeżenie:

 1. Nie demontuj samodzielnie części obudowy urządzenia, z wyjątkiem podłączenia kabla USB i wymiany końcówki.
 2. Masażer wyłączy się automatycznie po 10 minutach pracy. Odczekaj 5 minut przed dalszym użytkowaniem.
 3. Po zakończeniu ładowania odłącz ładowarkę od urządzenia i nie używaj urządzenia podczas jego ładowania.
 4. Zabrania się używania masażera do zranionej części ciała bez konsultacji z lekarzem.
 5. Nie pozwalaj używać masażera dzieciom i osobom, które nie są w stanie poradzić sobie z obsługą sprzętu. Trzymaj masażer w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 6. Nie używaj masażera do innego celu niż masaż, może to skutkować wypadkiem bądź uszkodzeniem ciała.

Zastrzeżenia prawne:

Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed użyciem tego sprzętu, używaj go prawidłowo zgodnie z instrukcją. MDH Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty klienta spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem tego sprzętu.

Produkt jest zgodny z wymogami norm na temat urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nie należy go usuwać z innymi odpadami pochodzącymi z gospodarstw domowych. Użytkownik jest odpowiedzialny za przekazanie urządzenia po zakończeniu okresu eksploatacji do odpowiednich punktów zbiórki, pod karą sankcji przewidzianych przez przepisy obowiązujące w materii usuwania odpadów. Dokładniejsze informacje na temat dostępnych systemów zbiórki można uzyskać zwracając się do miejscowego centrum usuwania odpadów.

Producent:

mdh Sp. z o.o.
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź, Poland
tel. +48 42 674 83 33
e-mail: port@meyragroup.com

Ten produkt nie jest wyrobem medycznym.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl